Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Кавові машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чи варто купити кавову машину

кавоваркаПравильно заварювати і вживати напій з неповторним ароматом - ціла культура. У нашій країні, на щастя, вона теж почала розвиватися стрімко. Замінити всі складності пошуку оптимального способу заварювання допоможе кавоварка. Купити в Україні її можна недорого і стати справжнім бариста у себе на кухні.

Універсальна пропозиція

У країні зростає число охочих дізнатися все про кавові зерна, способи обсмажування, подрібнення, заварювання. Прості любителі кави і кавомани можуть купити кавоварку для дому, для офісу або професійної кав'ярні. Це впевнений крок на шляху перетворення кавової культури в нашому регіоні.

Якщо заглибитися в етапи становлення цієї культури, агрегат з професійного приготування ароматного напою буде актуальний на кожному з них:

  • при масовому споживчому підході. Безліч чашок кави для співробітників офісу або одна ароматна порція вранці вдома - вибрати модель кавомашини можна різної потужності і продуктивності;
  • прояв інтересу, задоволення від кожного ковтка напою. Досить багатофункціональний кавовий апарат купити з прописаними рецептурами еспресо і всіх похідних від нього (американо, капучино, ристретто, мокачіно та ін.);
  • професійний інтерес до процесу підготовки ароматної чашки. Тільки на порівнянні приходить усвідомлення, що смак кави у всьому залежить від кавоварки. Подрібнення зерен в пил для глибокої гіркоти напою або грубий помел для м'якого відчуття, швидкий прогін пари через мелену фракцію або крапельне повільне дозрівання американо - все це можуть спеціальні агрегати.

Все простіше, ніж ви думаєте

Купити кавову машину в нашому інтернет-магазині SmartMAG можна побутового призначення (окремо стоять соло-пристрої) або професійного (вбудовані моделі). Вони відрізняються технічними параметрами, дизайном і способом обслуговування. Останній аргумент ключовий:

  • напівавтоматичні модулі. Вимагають участі людини - завантажити каву, подрібнити, запресувати в ріжок, окремо збити капучинатором молоко для пишної пінки, усунути відпрацьовану гущу і т.д. В агрегатах мінімальний набір електроніки, що відбивається на кінцевій вартості приладу і стійкості до поломок;
  • автоматичні пристрої. Ціна кавомашини вище, але експлуатація спрощена до мінімуму. Просто стежити за рівнем зерен і води, а чашка потрібного напою приготується після одного натискання кнопки. Устаткування фільтрує воду, подрібнює зерна до потрібної фракції під конкретну рецептуру, готує молочну пінку в необхідній пропорції, самоочищається (в тому числі і резервуар для молока).

Асортимент на будь-який бюджет

В каталозі SmartMAG ви можете купити кавоварку в Україні кращих виробників Saeco, Philips, Delonghi, Siemens, Krups. Це лідери світового ринку по поставкам вдосконаленого обладнання для професійного приготування кави, популяризації кавової культури. Не задовольняйтеся малим, дозвольте собі і близьким доторкнутися до чарівного смаку справжньої правильно приготованої кави!

Ми зібрали кращі моделі для комерційних і побутових цілей: на одну або кілька чашок, з підігрівом посуду і без, високої продуктивності для офісних центрів і рожкові пристрої. Є пристрої для роботи з будь-яким видом кави - в зернах, меленою, в чалдах і капсулах. Наші фахівці підкажуть, який із них найзручніший в плані подальшого обслуговування обладнання. Замовити товар можна з доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя.

Вгору