Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Телевізори Самсунг (Samsung) з голосовим управлінням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Телевізор Самсунг з голосовим управлінням - як ним користуватися?

Телевізори Samsung з голосовим управліннямТехнологія Smart TV постійно вдосконалюється, в тому числі функція голосового управління. Samsung використовує цю опцію в деяких продуктах, і вона працює краще з кожною новою моделлю. Скоро телевізор Самсунг з голосовим управлінням - це буде вже не новинка і все більше користувачів віддають перевагу саме моделям, що передбачають даний тип управління.

Як управляти телевізором за допомогою голосових команд?

Одна з додаткових функцій Smart TV - голосовий набір. Samsung в своїх продуктах, заснованих на операційній системі Tizen, використовує спеціально розроблений для цієї технології «помічник», що розпізнає голосові команди. Android також пропонує такий варіант користувачам, і ці системи працюють дуже схоже.

Голосове управління Samsung Smart TV. Як включити?

Вам цікаво, чи можна включити голосове управління на Samsung Smart TV? У моделях 2019 і 2020 років є BixBy, інтелектуальна голосова система, яка реагує на голосові команди, що вимовляє користувач. Android використовує помічника Google для голосового пошуку.

Отже, ви купили телевізор Samsung з голосовим управлінням. Як включити зазначену функцію? Телевізор повинен бути підключений до Інтернету, а відповідну функцію можна знайти у вкладці «Налаштування BixBy Voice». Налаштуйте функцію відповідно до ваших уподобань - вона може працювати постійно або тільки в обрані вами моменти:

  • Якщо ви хочете, щоб голосовий помічник працював безперервно, просто почніть давати команду.
  • Ви обмежили функцію Bixby? Натисніть кнопку зі значком мікрофона на пульті дистанційного керування, щоб вивести систему із сплячого режиму, і вона відразу ж буде готова до голосового набору.
  • Android в більшості своїх продуктів активує помічника таким же чином - через кнопку з мікрофоном.
  • На відстані не більше 4 метрів Самсунг телевізор з голосовим керуванням повинен почути запит, але коли ви стоїте дальше, говоріть з пультом.

Телевізор Самсунг з голосовим управлінням - список голосових команд

Телевізор з голосовим управлінням особливо зручний для незрячих. Виробники прагнуть збільшити функціональність системи. Завдяки використанню передового штучного інтелекту (ШІ) він вже вивчив безліч команд. Виникають складнощі з доступністю для україномовних клієнтів.

Система Bixby ще не розуміє команди на нашій мові. Також невідомо, коли саме ця опція буде включена. Він може виконувати команди англійською мовою, якщо ви виберете правильну вимову, яку сприймає Samsung Smart TV. У список голосових команд входять як прості фрази, так і більш складні.

Ви можете легко увімкнути і вимикати пристрій, перемикати канали, змінювати гучність, перевіряти погоду, вибирати конкретний додаток (наприклад, Netflix або YouTube) і навіть те, що саме ви хочете в ньому дивитися. Це не тільки дозволяє управляти телевізором. Голосове управління Samsung Smart TV також стосується і до налаштувань - ви можете налаштувати яскравість екрану або вибрати інший режим відображення. Команди не настільки складні (наприклад, зменшення/збільшення гучності), щоб їх неможливо було використовувати, хоча іноді буває складно знайти підходящу фразу.

Сучасні пристрої розпізнають голос або лиця користувачів, тому вони можуть персоналізувати контент і автоматично входити в відповідний обліковий запис. Це означає, що вам не потрібно щоразу вводити пароль, тому що телевізор зробить це сам, завантажуючи дані з пам'яті - за умови вашої згоди.

Телевізор Самсунг Смарт ТВ з голосовим управлінням: ціна в Україні

На нашому сайті ви можете телевізор Самсунг з голосовим управлінням купити в широкому ціновому діапазоні. Доставка замовлень по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя та ін.

Вгору