Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Графічні планшети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Графічний планшет: що це і як вибрати

графічний планшетВ епоху інформаційних технологій кожен може стати художником. Для цього зовсім не потрібний папір. Розповідаємо як вибрати графічний планшет для малювання.

Навіщо використовують графічний планшет

Графічний планшет – це пристрій для введення, який використовують нарівні з мишкою або замість неї та клавіатурою. Планшет для малювання складається з двох частин: твердої поверхні та пера. Зазначимо, що такий девайс оцінять не лише художники та творчі люди, а й звичайні користувачі, адже він є досить зручним способом введення інформації. Хороший графічний планшет може заміняти мишку, а в деяких програмах з ним працювати набагато зручніше.

За якими параметрами потрібно вибирати графічний планшет

Є низка параметрів, які допоможуть купити графічний планшет. Розглянемо основні:

  1. Розмір робочої сфери. Для новачка або використання в домашніх умовах вистачить 7-9 дюймів. Для розвинених художників підійде 10-12 дюймовий планшет. Вибираючи планшет з більшою робочою поверхнею, варто розуміти, що доведеться робити більше рухів рукою, від чого та втомлюватиметься. Маленькі планшети популярніші, особливо у професіоналів. Але все залежить від конкретних завдань.
  2. Співвідношення сторін планшета щодо монітора комп'ютера чи ноутбука. На сьогодні найпопулярніші варіанти 4:3 чи 16:9. Вибираючи інший варіант, варто розуміти, що інформація на екрані буде спотвореною.
  3. Розширення. Чим вищий цей показник, тим більше сенсорів на поверхні планшета. Від нього залежить точність передачі штриха. У моделях для новачків це зазвичай 2540 dpi, у розвинених 5080 dpi.
  4. Чутливість натискання. У більшості моделей цей показник становить 256, 512 чи 1024 рівні. Чим вищий показник, тим простіше малювати та контролювати товщину лінії та прозорість. Водночас початківцям краще вибирати моделі з показником 256 або 512, оскільки потрібен час, щоб звикнути до гаджета.
  5. Спосіб під’єднання до комп'ютера. Найчастіше доступні варіанти підключення графічного планшета через Bluetooth або USB. У другому випадку вам доведеться перебувати максимально близько до комп'ютера, в першому можна переміститися з девайсом на диван.
  6. Швидкість відгуку. Професіоналу радимо планшет зі швидкістю відгуку 200 пікселів за секунду, тоді новачкові підійде 100-150 пікселів. Чим нижчий цей показник, тим більше буде відчуватись затримка відображення на екрані.
  7. Стилус. Часто стилус йде в комплекті, але його можна купити окремо. Тут справа у зручності, тому його потрібно вибирати на практиці.

планшет для малюванняТакож можна купити графічний планшет з екраном, щоб ви відразу бачили, що вийшло. Також є планшети із сенсорним управлінням, тобто замість стилуса використовується палець.

Рекомендації від Smartmag при покупці графічного планшета

У каталозі нашого інтернет-магазину зібрано десятки варіантів графічних планшетів для малювання у різному ціновому сегменті. Вивчайте асортимент та характеристики для вибору оптимального варіанта.

Якщо ви вже працювали з графічним планшетом, то чудово розумієте, що потрібно від гаджета, тому особливих проблем із вибором не виникне. Щодо новачків, то ми рекомендуємо купити недорогу модель для того, щоб звикнути до роботи з таким способом введення інформації.

Для вибору оптимального варіанта ви можете зв'язатися з нашими менеджерами або вивчити асортимент Smartmag та відгуки наших покупців.

Доставка здійснюється у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.