Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Конструктори LEGO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Особливості конструктора LEGO і його роль у розвитку дитини

Компанія LEGO з майже віковою історією пропонує особливий підхід до залучення малюків до складних професій. Конструювання, інжиніринг, будівництво, архітектура, дизайн, робототехніка - всі ці напрямки знаходять відгомін у цікавому проведенні часу дітей, якщо купити конструктор Лего.

Основні особливості пропозицій бренду

купити конструктор лего

Данці вперше запропонували конструктор з окремих різнокольорових універсальних цеглинок-блоків для складання різних об'єктів (транспорту, будівель, роботів, рухливих механізмів).

Чому варто Лего конструктор купити?

  1. Варіативність наборів. З універсальних цеглинок можна створювати об'єкти за інструкцією або самостійно поєднувати структурні компоненти.
  2. Прості та зрозумілі кріплення, конструкції виходять стійкими, міцними. Набори сумісні між собою (навіть найперші версії поєднуються з інноваційними).
  3. Безпека. Тільки з екологічно чистих матеріалів, деталі нетравматичної форми (кутики заокруглені).
  4. Насиченість відтінків, яскравість. Те, що потрібно для дитячого сприйняття і залучення уваги.
  5. Набори різної складності легко підібрати під вік та інтереси користувача.

Якщо для вас важливо розвинути моторику рук дитини, її мовлення, навички комунікації, логічне, творче та просторове мислення, варто купити конструктор Лего. Це перший крок на шляху до освоєння складних професій. Математичні навички, основи фізики, робототехніки - все це в ігровій формі.

Популярні серії

Купити Lego конструктор можна для користувачів різного віку. Під цей критерій виробник розробляє набори з відповідним розміром деталей, щоб вони були максимально безпечними та зручними для розуміння призначення та системи кріплення.

Для дітей дошкільного віку рекомендована серія Lego Duplo з великими деталями підвищеної міцності, фігурками людей, тварин. Сюжетні набори для знайомства малюка з персонажами мультиків, поліцією, аеропортом тощо.

Дітям від 8 років підходить Lego Juniors. Тут тематичні компонування кубиків стандартних розмірів. Ельфи, поліція, Зоряні війни, лицарі, залізниця - блоковий конструктор буде цікавий і хлопчикам, і дівчаткам.

Увагу дітей старше 9 років залучать комплекти з різними датчиками, механізмами руху. Тут вже йде програмне забезпечення для отримання динаміки від зібраного робота, літака, машини, поїзда. Не просто статичний об'єкт, а управління його рухливістю (пультом, планшетом або зі смартфона). Наприклад, електронний конструктор серії Mindstorms EV3 буде цікавий навіть дорослим, адже робота потрібно спочатку зібрати з 594 деталей, запрограмувати і розкривати потенціал безлічі можливостей.

Як вибрати конструктор Лего

Розробники спеціально створили варіативні комплекти, щоб максимально задовольнити попит. Критерії пошуку:

  • вік потенційних користувачів. Конструктор Lego купити можна для дітей від 1,5 року і старше. Складність серій наростає з віковою градацією;
  • захоплення дітей. Тематичні набори для хлопчиків, дівчаток, універсальні рішення. Серія LEGO FRIENDS з ляльками-персонажами Мією, Еммою, Олівією, Стефані і Андреа для дівчаток, LEGO NINJAGO про безстрашних японських воїнів-самураїв для хлопчиків, Лего City для будівництва цілого містечка буде цікавою для всіх. Легко підібрати набір під захоплення конкретного користувача: серія Technic для будівництва колісного або гусеничного навантажувача, важких авто, всюдиходів, Ideas для побудови космічного шатла, корабля в пляшці, життя MINECRAFT під стилізацію знаменитої гри тощо;
  • бюджет майбутньої покупки. На набори Лего ціна залежить від складності конструктора та кількості елементів. Прості кубики дешевші, ніж комплекти з датчиками, різноманітними інноваційними компонентами.

В Україні купити Лего недорого з доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя пропонує наш інтернет-магазин SmartMag.

Вгору