Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Окуляри віртуальної реальності (VR окуляри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Вибираємо окуляри віртуальної реальності

окуляри віртуальної реальностіАльтернативна реальність, згенерована комп'ютерним обладнанням, все більше набирає популярності. Щоб користувач зміг повністю зануритися в тривимірну реальність, не відволікався на те, що відбувається в навколишньому просторі, необхідне обладнання, яке повністю відгороджує його від реального світу. Оскільки головний орган сприйняття людини - очі, треба купити окуляри віртуальної реальності. Вони потрібні для роботи з VR з ефектом повного занурення.

Конструктивні тонкощі

Розробники подбали, щоб пристрої віртуальної реальності максимально задіяли звуковізуальні почуття людини. Сьогодні купити vr окуляри з контролерами можна у вигляді простих окулярів або шолома. У будь-якому випадку вони складаються з:

  • пластикового корпусу з шторами для унеможливлення потрапляння зовнішнього світла;
  • 2-х невеликих екранів для кожного ока. Між ними є перегородка-бар'єр, щоб проекція для кожного ока була автономною;
  • асферических лінз для фокусування зображень. Останнє досягнення - технологія відстеження руху очей (ваші органи візуального сприйняття стають інтуїтивними контролерами);
  • стереонаушників з мікрофоном.

Симуляція тривимірних просторів правдоподібна за рахунок відстеження рухів голови вбудованим в корпус акселерометром і датчиком положення (гіроскопа).

Шолом віртуальної реальності з контролерами надягає користувач, а по периметру кімнати обов'язково використовуються зовнішні датчики. Вони відстежують переміщення в VR, задають чітке позиціонування.

Класифікація пристроїв

Окуляри для занурення в альтернативну реальність бувають різного дизайну і особливостей застосування. На ринку електроніки представлений 3-х основних категорій vr шолом:

  1. Для ПК і консолей HTC Vive, Oculus Rift, Playstation VR.
  2. Для мобільних гаджетів - просто тримачі з лінзами YesVR, Google Cardboard, Samsung Gear VR.
  3. Автономні модулі під управлінням ОС AuraVisor, DeePoon, Sulon Q.

Девайси для ноутбуків і комп'ютерів гарантують повне глибоке занурення в вигаданий світ. Контролери, датчики, дисплеї, всілякі аксесуари - все для точного позиціонування користувача у грі і додатках VR, перегляду тривимірних фото, відео, проведення віртуальних зустрічей, конференцій, подорожей тощо.

Крім пристрою-провідника на класифікацію впливає функціонал і конструктивні особливості. Купити віар окуляри з джойстиками можна з РК-затворами, OLED-екранами.

Як вибрати віар окуляри

Спочатку визначимося, який сценарій застосування відводиться аксесуарам. Робота з ноутбуками і ПК чи тільки з ігровими консолями? Для приставок є спеціальні розробки, такі як Sony PlayStation VR CUH-ZVR. За технічними параметрами вони схожі на модулі для ПК, але чітко адаптовані під ігри. Всі структурні елементи (в тому числі датчики відстеження положення в просторі) інтегровані в корпус. Правильне рішення для ігор з потужною графікою.

В Україні шолом віртуальної реальності купити пропонує інтернет-магазин Smartmag. Є рішення для ПК і ігрових консолей. Продукція брендів HTC, Oculus, Sony, Valve середнього і високого цінового діапазону. Вартість визначена добротністю конструкції, потужністю акустики. Відгуки про запропоновані моделі тільки позитивні.

Ми підберемо для вас окуляри оптимального функціонала з максимальним кутом огляду. Для дорослих і дітей - в нашому каталозі підберете адаптивні шоломи різної модифікації в рамках зазначеного бюджету. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя.

Вгору