Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, то не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення вами товарів / послуг з використанням даного сайту означає вашу згоду з умовами данної Угоди.

 

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

на придбання продукції
інтернет-магазину

«SmartMAG»

 

У відповідності зі статтями 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, Адміністрація сайту в особі інтернет-магазину «SmartMAG» (далі – ПРОДАВЕЦЬ), публікує даний публічний договір, що є договором-офертою (далі Договір) на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі ПОКУПЕЦЬ) і має відповідну юридичну силу при продажі Товарів або послуг, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця https://smartmag.biz.ua.

Факт здійснення ПОКУПЦЕМ замовлення Товару або послуг, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електрону пошту), згідно ст. 642 Цивільного кодексу України, є повним та беззаперечним прийняттям умов даного договору та інформації викладеній на сайті, а також є згодою ПОКУПЦЯ, що користується послугами або купує Товар, з правилами, строками, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному Договорі.

  1. Загальні положення

«Оферта» - публічна пропозиція ПРОДАВЦЯ, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти цей Договір, на існуючих умовах, зазначених у Договорі.
«Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця https://smartmag.biz.ua але не обмежується тільки сайтом.
«Продавець» - компанія, що реалізує Товар/послуги, представлені в інтернет-магазині на сайті https://smartmag.biz.ua але не обмежується тільки сайтом.
«Покупець» - фізична, або юридична особа, що вступили у договірні відносини із Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.
«Акцепт» - повне та беззаперечне прийняття ПОКУПЦЕМ умов Договору.
«Замовлення» - окремі позиції із асортиментного переліку Товару, вказані ПОКУПЦЕМ при розміщенні замовлення на інтернет-сайті Продавця
https://smartmag.biz.ua або замовлені будь-яким іншим способом.
«Кур’єрська доставка» - безпосередня передача Товару від працівника служби доставки, або від працівника ПРОДАВЦЯ, або від іншої уповноваженої ПРОДАВЦЕМ особи ПОКУПЦЮ в місці, вказаному ПОКУПЦЕМ як адреса доставки, на платній або безкоштовній умовах.
«Інтернет-магазин» або «Сайт» - веб-сторінка ПРОДАВЦЯ https://smartmag.biz.ua.
«Особистий кабінет» - простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, в якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

2. Предмет договору

2.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

 

2.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

2.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином

2.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування і доставки товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.

2.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

3. Правила роботи з Сайтом

3.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

3.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

3.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

· Ім'я, прізвище

· Номер телефону

· Адреса електронної пошти

· Пароль

3.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

3.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.

3.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазину, надіславши електронний лист на адресу [email protected] або зв'язатися по телефону +380500348393.

3.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

3.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

3.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.

4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».

4.2. Оформити Замовлення на Товари можуть тільки зареєстровані покупці.

 

5. Порядок оплати

5.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:

- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;

- В момент отримання Товару в відділенні кур'єрської служби.

5.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

6. Умови повернення.

6.3. Повернення товарів, а саме, зубні щітки або будь-які інші засоби особистої гігієни після оплати не проводиться згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Повернення і обмін інших товарів кінцевим споживачам, які не включені до переліку зазначений вище, здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Повернення або обмін товару можливий при утриманні таких умов:

- Зберігається товарний вигляд товару та всіх комплектуючих.

- На товарі збережені плівки і заводські маркування.

- Техніка не піддавалася механічному,хімічному впливу (подряпини, проникнення рідини, потертості і т.п.).

- Продавець повинен отримати товар не пізніше 14 днів з моменту отримання товару Покупцем.

- Товар не був у використанні і не має годин напрацювання.

Щоб повернути товар необхідно надати:

- Товар і всі комплектуючі.

- Чек на покупку.

- Гарантійний талон.

7. Конфіденційність і захист персональних даних

7.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

7.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 року

7.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

7.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

7.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

7.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

8. Інформаційні повідомлення

8.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

8.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

9. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

9.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

9.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

9.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.

10. Гарантійні забов'язання

10.1 Замовляючи у нас продукцію Покупець автоматично приймає умови публічної оферт.

10.2 В середньому гарантійний термін на всю нашу продукцію становить 12 місяців з моменту отримання Покупцем товару, якщо інший гарантійний строк не зазначений на нашому сайті.

10.3 При підтвердженні гарантійних зобов'язань - відправка товару Продавцю на ремонт проводиться за рахунок Покупця. Документом підтверджуючим покупку товару та гарантійні зобов'язання є квитанція про оплату або транспортна накладна служби доставки.

10.3 Гарантія не надається на аксесуари до товарів.

10.4 На гарантійне обслуговування товар приймається тільки в заводській упаковці з відповідним серійним номером на коробці і на корпусі пристрою.

10.5 На термін гарантійного обслуговування аналогічний товар для тимчасового використання магазином не надається.

10.6 Продавець залишає за собою право зняти виріб з гарантії в наступних випадках:
- порушення збереження гарантійних пломб;
- якщо виріб має сліди стороннього втручання або була зроблена спроба самостійного ремонту;
- якщо були виявлені несанкціоновані зміни конструкції, пофарбовані панелі, сліди ручної пайки на платах;
- якщо були виявлені сліди впливу агресивного середовища, вологи, сторонніх речовин;
- якщо були спроби самостійного втручання в роботу програмного забезпечення (зміна та отримання root-прав).

10.7 Гарантійне обслуговування займає зазвичай 14 - 45 робочих днів залежно від різних чинників (логістики, наявності запчастин, складності несправності тощо).

10.8 У випадку необґрунтованості претензій до працездатності техніки і відсутності конструктивних несправностей, витрати пов’язані з викликом уповноваженого представника та діагностикою обладнання оплачуються Покупцем.

 

11. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

11.4 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

11.5  Послуги з доставки транспортних компаній оплачує покупець: в точки наших продажів або в відділення транспортних кампаній.

11.6  За умови переміщення товару на наші точки продажів вартість товару збільшується відповідно до тарифів перевізника на відповідний товар, в залежності від габаритів і оціночної вартості вантажу.

11.7  За умовами роботи нашого магазину з Покупця може стягуватися передоплата у визначенних випадках. Це може бути передоплата за товар який ми можемо привезти під замовлення на протязі обумовлених термінів з Покупцем, або передоплата за великогабаритний товар який необхідно відправити з одного регіону в інший.

11.8  Передоплата не повертається якщо:

- товар уже переданий в службу доставки і прямує за маршрутом;

- товар замовлений і пройшло більше 3 годин з моменту внесення грошових коштів.

11.9  Передоплата повертається лише в тому випадку, якщо в товарі виявлено дефект або заводський брак.

11.10 Передплата не повертається якщо:
- товар вже переданий до служби доставки і прямує за маршрутом;
- товар замовлений і пройшло більше 3 годин з моменту внесення грошових коштів;
- в разі відмови клієнта від вантажу при отриманні від перевізника без вагомих причин;
- замовлені додаткові послуги (модифікація пристрою, нанесення гравіювання, тощо).

11.11  При отриманні товару від фірм перевізників посилку необхідно відкривати в присутності співробітника фірми. Покупець повинен перевірити вантаж на предмет пошкоджень, відповідності комплектації і замовлення, переконатися в тому, що якість і кількість товару відповідає замовленню.

11.12. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.

11.13 Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації, технічного та програмного забезпечення без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

11.14 Якщо Покупець не підтвердив замовлення на протязі 12 годин з моменту оформлення замовлення, Продавець має право анулювати замовлення в односторонньому порядку (не враховуючи вихідні дні роботи магазину згідно з чинним графіком роботи).