Кількість
|
Вартість
|
||
|
Проекційне обладнання: види та поради щодо вибору
Зараз зовсім необов'язково купувати телевізор, щоби насолоджуватися фільмами. Влаштуйте свій кінотеатр вдома, купивши проекційне обладнання. А ми вам допоможемо.
Яке проекційне обладнання буває
Коли мова заходить про проекційне обладнання, то мається на увазі відразу три типи товарів.
- Проектор. Це є основним елементом домашнього кінотеатру. Жоден телевізор навіть із найбільшим екраном не дозволить насолоджуватись фільмом на цілій стіні. Також проектор оцінять геймери. Але ще до покупки варто визначитися, навіщо ви вибираєте проектор. Якщо для освіти або бізнесу достатньо пристрою з максимальною яскравістю на основі DLP-технологій, а для кіноманів підійде технологія 3LCD.
- Екран. Краще відразу купити проектор з екраном, адже безкоштовна альтернатива на кшталт стіни чи простирадла не забезпечить вам якісну картинку.
- Кріплення для проекторів. Невеликі моделі можна розмістити будь-де. А ось для кріплення більш якісних та потужних знадобиться кронштейн.
З основними елементами проекційного обладнання, яке можна купити онлайн, ми розібралися. Тепер поговоримо про характеристики проекторів.
Як вибрати проектор: основні параметри
Щоб купити проекційне обладнання, потрібно спочатку розібратися з його характеристиками. Отже, при покупці проектора зверніть увагу на таке:
- Світловий потік. Від яскравості лампи залежить, якою буде картинка. Щоб оцінити, який світловий потік буде достатнім для певних умов експлуатації, враховуйте приміщення, в якому ви будете дивитися фільми. У повній темряві непогану картинку видасть проектор із потоком світла до 1000 люменів. Але краще відразу вибрати модель, яка видає від 1000 до 2000 люменів. Для використання у конференц-залі потрібен проектор з яскравістю від 3000 люменів. Ці поради можна застосувати для екрана з шириною до 3 метрів, до кожного наступного метра додайте ще 1 000 люменів.
- Тип лампи. Відразу вирішіть, що вам важливіше — ресурс лампи чи яскравість. Найдешевший варіант - LED-лампи, вони прослужать до 30 000 годин. Але їхня яскравість залишає бажати кращого. Більш якісну картинку дають ртутні та ксенонові лампи, але їхній життєвий цикл становить не більше 10 000 годин.
- Контрастність. Цей параметр визначає реалістичність та глибину зображення. Найкращий варіант при перегляді відео 10 000:1 - 15 000:1.
- Роздільна здатність. Для домашнього кінотеатру мінімальне значення – 720 px. Для демонстрації графіків або таблиць із дрібним шрифтом вибирайте проектор із роздільною здатністю 1280x720.
- Відстань до екрану. Заздалегідь переконайтеся, що у вашій кімнаті буде достатньо місця для встановлення проектора. Довгофокусні моделі дешеві, але їх потрібно розміщувати на значній відстані від стіни, короткофокусне обладнання можна поставити за 1,5 метра від екрану. Також є ультрафокусні моделі, вони коштують дорожче, але ставити їх можна поряд із проекційним полотном.
Як бачите, неважко вибрати проекційне обладнання, вартість його теж цілком доступна.
Купити проекційне обладнання з доставкою по Україні
У каталозі інтернет-магазину Smartmag ви можете знайти обладнання для проектора та самі проектори у різному ціновому сегменті. Вкажіть параметри пошуку — бренд, тип та інші характеристики, або звертайтеся до наших консультантів, і вони допоможуть підібрати найкращу модель. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти України. Замовити проектор та додаткове обладнання можна у декілька кліків.