Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Вбудовані холодильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вбудовані холодильники: практичне і функціональне рішення для вашої кухні

купити вбудований холодильникКупити вбудований холодильник - відмінне рішення, якщо у вас є спланована концепція кухонного дизайну, і ви хочете доповнити його сучасною побутовою технікою. Чим відрізняються такі моделі від звичайних окремо розташованих холодильників?

Холодильник, що стоїть окремо, і вбудований холодильник - в чому різниця?

Звичайно, обидва типи холодильників мають загальне призначення - вони призначені для зберігання продуктів харчування і готових страв. Однак з огляду на специфіку розробки найбільші допустимі ширини і висоти дещо менші, тут також відсутні дводверні моделі. Виробники зазвичай пропонують купити вбудований холодильник не вище 200 см у висоту і 62 см в ширину.

При виборі враховуйте як доступні габарити, так і місткість. Для сім'ї з двох осіб не потрібен такий місткий холодильник, як для сім'ї з п'яти. Якщо холодильник повинен мати меншу місткість, варто подумати про модель, що встановлюється під стільницю або в шафу меблів. В обох випадках важлива циркуляція повітря - між холодильником і задньою стінкою корпусу треба залишити 3-4 см вільного простору, що гарантуватиме ефективне відведення тепла, виключаючи ризик виходу техніки з ладу через перегрів. Це особливо важливо для моделей з технологіями No Frost і Multiflow. Оскільки після встановлення холодильник буде постійно підключений, важливо, щоб енергоспоживання було якомога нижчим, тому рекомендується використовувати прилади класу енергії А.

На що ще варто звернути увагу, перш ніж купити вбудований холодильник?

Вбудований холодильник - рішення, яке стає все більш популярним серед наших покупців. Насамперед, це пов'язано з естетикою - холодильник, захований за кухонними меблями, виглядає набагато краще моделей, що стоять окремо. Обираючи цю побутову техніку, варто звернути увагу на багато важливих параметрів:

  1. В основі вибір торгової марки - найкраще робити ставку на перевіреного виробника побутової техніки. Холодильники Liebherr, а також Whirlpool, Bosch, Electrolux дуже популярні.
  2. Крім того, ви можете перевірити, як даний пристрій було оцінено іншими користувачами. Відгуки про популярні моделі легко знайти в Інтернеті.
  3. Крім того, використовуючи опцію фільтрації результатів в нашому інтернет-магазині smartmag.biz.ua, ви можете обмежити список пропозицій тільки тими, які відповідають вашим очікуванням. Вибирайте, де повинна бути морозильна камера - знизу, зверху, всередині, а може в пристрої не повинно бути морозильної камери? Оцініть корисну місткість холодильника і морозильника, якщо прилад ним обладнаний.
  4. Дуже важливий енергетичний клас обладнання - чим він вищий, тим ощадливішим буде пристрій.
  5. Візьміть до уваги рівень шуму, який генерує техніка.
  6. Перевірте, які можливості розморожування морозильної камери пропонує холодильник - автоматичне чи ручне?
  7. На вбудовані холодильники ціна залежить і від додаткових функцій: можливість швидкого охолодження, швидкого заморожування або наявність льодогенератора.

Вбудований холодильник - естетичні цінності для вашої кухні

Великою перевагою вибору вбудованого холодильника є його естетична цінність. Вбудована побутова техніка в останні роки користується особливим попитом серед покупців з міст Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя та ін. Таким чином, можна отримати дійсно відмінний візуальний ефект і в той же час оптимально використовувати наявний простір.

Як вигідно купити вбудований холодильник?

Відповідь проста - в інтернет-магазині smartmag.biz.ua, каталог якого багатий пропозиціями. Кожна модель має докладний опис, що істотно полегшить вибір.

Вгору