Телевізор, що змінює орієнтацію екрана в залежності від формату вашого контенту. Потужна аудіосистема 4.1 із підтримкою Dolby Digital Plus. Інтер'єрний режим Ambient+.
ТБ, що змінює орієнтацію екрана в залежності від формату вашого контенту. Потужна аудіосистема 4.1 із підтримкою Dolby Digital Plus. Інтер'єрний режим Ambient+.
- Запис телепередач. Можливість запису телепередач, що переглядаються на телевізорі. У більшості випадків передбачається запис на флешку або інший зовнішній USB-носій, проте трапляються й інші варіанти: за наявності картридера (див. «Входи») може передбачатися запис на картку пам'яті, а деякі просунуті телевізори оснащуються досить ємними власними накопичувачами. Як би там не було, ця функція може виявитися незамінною в тих випадках, коли потрібно зберегти трансляцію — наприклад, щоб хтось зміг подивитися її пізніше, або щоб зберегти телевізійну домашню колекцію за участю члена сім'ї. Крім того, у багатьох телевізорах з цією можливістю передбачається також режим Time Shift: якщо потрібно відлучитися від екрану, можна "поставити трансляцію на паузу", і телевізор почне її записувати, а після повернення можна продовжити перегляд з того моменту, на якому він перервався. Зазначимо, що деякі телевізори для запису телепередач може знадобитися встановлення додаткового ПЗ; для таких моделей ця функція не завжди вказується, хоча технічно вона доступна.
- Miracast. Підтримка телевізором технології Miracast. Ця технологія дозволяє транслювати відео- та аудіосигнал за технологією Wi-Fi (як на телевізор, так і з нього на портативну електроніку), при цьому обидва пристрої з'єднуються безпосередньо (Wi-Fi Direct) і не вимагають наявності додаткового обладнання, а пропускної спроможності достатньо для передачі відео Full HD та багатоканального звуку 5.1. Якийсь час тому в телевізорах використовувалася схожа технологія WiDi, проте в наш час вона майже витіснена з ринку, і більшість виробників використовують саме Miracast.
- AirPlay. Підтримка телевізором технології AirPlay зазвичай у версії AirPlay 2. Спочатку ця технологія була створена для трансляції мультимедійного контенту з «яблучних» гаджетів (iPhone, iPad тощо) на зовнішні пристрої, у тому числі телевізори. При цьому вона дозволяє не просто відтворювати подібний контент, але також дає безліч додаткових можливостей - трансляцію додаткової інформації (назва звукового треку, обкладинка альбому), управління відтворенням з пульта телевізора і т.п. «Мультірум» – можливість одночасної трансляції кількох сигналів на сумісні пристрої, встановлені в різних місцях будинку (наприклад, фільми на телевізор та програми онлайн-радіо на акустику на кухні). Крім того, в цій версії з'явилася підтримка голосового управління через Siri і було покращено низку технічних моментів (зокрема, буферизація контенту, що передається в потоковому режимі).
- Підтримка DLNA. Підтримка телевізором стандарту DLNA – Digital Living Network Alliance. Цей стандарт створено для того, щоб різні види домашньої та портативної електроніки — смартфони, планшети, медіацентри, комп'ютери тощо. — можна було об'єднувати в єдину мережу та легко обмінюватися контентом усередині цієї мережі, незалежно від моделі та виробника окремих пристроїв. У випадку телевізора це означає, що через мережу на нього можна безпосередньо транслювати відео з інших пристроїв, наприклад, зі смартфона. Сама мережа будується на базі звичайної «локалки», для підключення до неї можна використовувати як дротовий інтерфейс LAN, так і бездротовий Wi-Fi.