Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Холодильники Samsung No frost

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Детально про холодильник No frost від Samsung

Південнокорейський виробник Самсунг одним з перших ввів в конструкцію холодильної техніки систему «без інею». Її не треба регулярно розморожувати, боротися з потоками води і брилами льоду. Полою просто немає на стінках і внутрішньому вмісті. Тому холодильник Самсунг Ноу фрост стане надійним помічником для правильного зберігання будь-яких груп товарів.

Головні особливості системи No frost

 1. Наявність вентилятора в конструкції.
 2. Система повітряних каналів по периметру камер для примусового розподілу потоків.
 3. Випарник винесений за межі камер (зазвичай знаходиться на задній стінці за пластиком).
 4. Рівномірний розподіл температури по периметру камер.
 5. Відведення вологості, перешкода формуванню конденсату.
 6. Циклічність процесу при кожному запуску компресора.
 7. Автоматика управління етапами роботи без участі людини. Просто спочатку треба встановити температурний фон і система буде моніторити відповідність реальних показників до запрограмованих.

Принцип роботи сухої заморозки

холодильник самсунг ноу фростSamsung холодильник No frost охолоджується за допомогою циркуляції потоків холодного повітря по камерах. Для цього перед випарником встановлений потужний вентилятор, який обдуває його, відбирає частину холодних мас, розносить по камерах, а повертає нагріті. Зайва волога не осідає на стінки, продукти, шухляди і контейнери, а йде до випарника. Від нього усе відталі маси відводяться дренажними каналами в резервуар біля компресора для випаровування.

Коли компресор не морозить, вентилятори відключаються і активізуються нагрівачі. Випарник відтанув, всі надлишки води йдуть із системи.

Тобто, система контролює кілька вагомих параметрів - температуру і вологість. Як тільки ви завантажили в Samsung No frost холодильник нову порцію продуктів, температура в камерах підвищується, автоматика реагує включенням компресора, вентиляторів і їхньою роботою до стабільного досягнення заданих параметрів внутрішнього мікроклімату.

Чому варто вибрати Samsung

Цей виробник відомий інноваціями і фірмовими «фішками» підвищення функціональності і практичності техніки. Холодильник Самсунг Ноу фрост має головні відмінності:

 • в 90% запропонованих моделей реалізована сухе заморожування;
 • у бюджетній лінійці використовується комбінована система Frost Free з крапельним розморожуванням холодильної камери;
 • технологія розділення потоків повітря Twin Cooling System для різних відсіків;
 • особливі технології розподілу повітря - повітряний душ для інтенсивного охолодження, вихрові потоки для рівномірного розподілу температури.

Незважаючи на реалізацію інновацій, на холодильник Samsung No frost ціна залишається доступною для користувачів різної купівельної спроможності. Вона виправдана бездоганною функціональністю техніки: енергоефективність за рахунок більш швидкого нагнітання потрібної температури, захист продуктів від промерзання і втрати властивостей, мінімум зусиль на прибирання.

Співпраця зі SmartMAG

У нашому інтернет-каталозі купити холодильник Самсунг ноу фрост можна різних габаритів, дизайну і виконання. У кожній моделі ідеально продумано внутрішній простір, конструкцію і функціональність для зберігання різних товарних груп. Легко вибрати моделі з механічним і електронним (сенсорним) управлінням. Виробник руйнує стереотип, що техніка No frost надмірно гучна. 30-42 дБ при активності цілком нормально для кухонних просторів.

На техніку Самсунг (холодильник ноу фрост) ціни оптимальні. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя.

Вгору