Інтернет-магазин "SmartMAG" пропонує до Вашої уваги сучасну, виключно оригінальну побутову техніку та електроніку за розумною ціновою політикою.

Якість та професіоналізм

У нас працюють професійні продавці та консультанти, готові задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів. У телефонному режимі вони готові надати Вам кваліфіковану технічну консультацію та відповісти майже на будь-які запитання. Ми завжди намагаємось запропонувати для своїх клієнтів оптимальне співвідношення ціна/якість. Наш магазин гарантує високу якість придбаної у нас техніки та повноту її комплектації. Весь товар захищено нашими гарантійними зобов'язаннями.

Переваги

Ми пропонуємо нашим клієнтам:
· Широкий асортимент споживчої електроніки;
· Розумну цінову політику та якість наданих послуг;
· Швидку та своєчасну доставку;
· Гарантійне обслуговування та повернення товару на протязі 14 днів;
· Великий вибір форм оплати замовлення.

Нам довіряють

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів як роздрібних покупців, так і оптових. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 8 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на Вашій стороні, тому що розуміємо наше майбутнє на 100% у Ваших руках.

Зручна доставка у всі регіони

Усі товари у нашому магазині продаються з доставкою. Доставка в межах Харкова, Києва здійснюється протягом 1-3 днів кур'єрами нашого магазину. Ми здійснюємо доставку по всій території України транспортними компаніями. У цьому випадку Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-5 днів. Будь-який із наших товарів ви можете придбати в кредит або розстрочку навіть без першого внеску.

Придбайте техніку в нашому інтернет-магазині "SmartMAG" та відчуйте всі переваги нашого сервісу!