Інтернет-магазин "SmartMAG" пропонує до Вашої уваги сучасну, виключно оригінальну побутову техніку та електроніку за розумною ціновою політикою.

 

Якість та професіоналізм
У нас працюють професійні продавці та консультанти, готові задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів. У телефонному режимі вони готові надати Вам кваліфіковану технічну консультацію та відповісти майже на будь-які запитання. Ми завжди намагаємось запропонувати для своїх клієнтів оптимальне співвідношення ціна/якість. Наш магазин гарантує високу якість придбаної у нас техніки та повноту її комплектації. Весь товар захищено нашими гарантійними зобов'язаннями.

 

Переваги
Ми пропонуємо нашим клієнтам:

· Широкий асортимент споживчої електроніки;

· Розумну цінову політику та якість наданих послуг;

· Швидку та своєчасну доставку;

· Гарантійне обслуговування та повернення товару на протязі 14 днів;

· Великий вибір форм оплати замовлення.

 

 

 

Нам довіряють
Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів як роздрібних покупців, так і оптових. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 8 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на Вашій стороні, тому що розуміємо наше майбутнє на 100% у Ваших руках.

 

Зручна доставка у всі регіони
Усі товари у нашому магазині продаються з доставкою. Доставка в межах Харкова, Києва здійснюється протягом 1-3 днів кур'єрами нашого магазину. Ми здійснюємо доставку по всій території України транспортними компаніями. У цьому випадку Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-5 днів. Будь-який із наших товарів ви можете придбати в кредит або розстрочку навіть без першого внеску.

 

Придбайте техніку в нашому інтернет-магазині "SmartMAG" та відчуйте всі переваги нашого сервісу та ціни!