Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Принтери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Принтери: призначення, особливості, придбання в Україні

Коли в офісному або домашньому діловодстві необхідно тільки переводити оцифрованную інформацію в друкований вигляд, потрібна вузькоспеціалізована техніка. Принтери купити можна для однієї мети - тільки друку документів. І неважливо, буде це інформація з ПК, електронної пошти чи зовнішнього USB-накопичувача. Сучасні моделі працюють з різними джерелами.

Для чого потрібні принтери

Девайси розроблені для створення відбитків на носії різної щільності і формату (папір А3, А4, фотопапір). Можна купити принтер недорого з базовим набором функцій або вибрати ультрасучасний гаджет прямого друку, з системою безперервної подачі чорнила. Все залежить від вашого бюджету і експлуатаційних вимог.

Одні пристрої орієнтовані на простий друк, інші - на відтворення фотографій і зображень. Призначення визначає технологія друку:

  • струменевий. Рідка фарба в картриджах подається через сопла на папір. Відмінно передає палітру відтінків;
  • лазерний. Порошкова фарба-тонер припікається до носія. Відбиток виходить стійким до тертя, вологи і сонячного світла. Чіткі кольорові та чорно-білі відбитки.

Як вибирати кращий принтер

принтери купитиГоловний орієнтир - тип друкованої продукції. Для простих текстових документів по швидкості обробки одного листа лідирує лазерна технологія. Хоч спочатку на цей принтер ціна буде трохи вища за струменеві моделі, проте незабаром вона окупиться зрозумілим і недорогим обслуговуванням, більш повільною витратою тонера і низькою собівартістю одного відбитка.

Коли треба передати насиченість кольору, півтони зображень і гру контрастів, кращим буде струменевий принтер. Рідка фарба базових кольорів подається в сопла дозовано, допомагає системі створити потрібну палітру відтінків. На відбиток немає температурного впливу, тому колір не змінюється. Саме така технологія реалізована в прогресивних фотопринтерах. У цій категорії техніки максимальна роздільна здатність 5760х1440 dpi.

Вигідно купити принтер допоможуть кілька підказок. Після вибору типу друку зверніть увагу на ключові параметри:

  • кольоровість - кольорові, монохромні;
  • швидкість обробки одного аркуша;
  • ресурс картриджа, фотобарабана.

Останній пункт безпосередньо впливає на майбутні експлуатаційні витрати. Для кожного принтера характерний щомісячний ресурс активної роботи. Для одних моделей це 5 тис. аркушів, для деяких всього 120. Зіставте приблизні обсяги друку з навантажувальною здатністю обраної оргтехніки.

Безперечно кращі принтери, купити які вдасться порівняно недорого і позбавити себе від подальших значних витрат. Тільки пристрої добротної збірки, відомого виробництва можуть відповідати цій вимозі. Надійні виробники завжди запропонують фірмові витратні матеріали, ідеально адаптовані до певних умов експлуатації офісної або домашньої друкарської техніки.

Купити в Smartmag

У нашому інтернет-магазині запропоновані принтери брендів-лідерів у сфері електроніки. Лазерні і струменеві моделі Lexmark, Xerox, Brother, Canon, Epson, HP для домашнього та комерційного застосування. Підібрати асистента собі можуть школярі і бізнесмени, бухгалтери та діловоди, студенти та фотографи. Різне призначення, комплектація і швидкість обробки відбитків.

У SmartMAG ви можете принтер купити недорого, адже ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками. Тільки сертифікована продукція, жодних посередників. Оригінальне виконання, фірмовий дизайн, гарантія. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя.

Вгору