Кількість
|
Вартість
|
||
|
Очищувачі повітря: види, переваги та особливості догляду
Розповідаємо, навіщо потрібен очищувач повітря, які його різновиди існують і правила догляду за обладнанням.
Для чого використовують очищувачі повітря
Забруднене повітря - серйозна проблема, яка несе небезпеку для людини. Знаходження в погано провітрених приміщеннях, патогенні мікроорганізми, пилок рослин, стійкі запахи хімікатів у салонах краси можуть спричинити головні болі, алергічні риніти й навіть призвести до астми. Очищувачі повітря допоможуть розв'язати цю проблему. З ними ви завжди дихатимете чистим і свіжим повітрям, де б ви не знаходилися: вдома або на роботі.
Види очищувачів повітря
Зараз серед найпопулярніших видів очищувачів повітря варто відзначити:
- Фотокаталітичні. Принцип дії очищувача від пилу ґрунтується на здатності ультрафіолету розщеплювати запахи, органіку та хімічні сполуки, а також більшість патогенних мікроорганізмів. Такий варіант абсолютно безпечний для людини та відрізняється тривалим терміном експлуатації.
- Фільтри HEPA. Такий очищувач повітря купити варто для приміщень, де підвищені вимоги до якості повітря. Такі фільтри виробляють зі скловолокна дрібної фракції, що дозволяє витягувати з повітря забруднювачі до 0,3 мкм. Такий фільтр видаляє з повітря від 95% до 99,7% забруднювачів та патогенів.
- Вугільні фільтри. Основа такого фільтра - активоване вугілля, яке відмінно поглинає різного роду гази, включаючи запахи. Зазвичай, такий очисник повітря варто доповнити фільтрами з іншим принципом дії для забезпечення максимального рівня захисту.
- Іонізатор повітря. Купити такий фільтр варто для повного очищення повітря. Він здатний забирати частинки до 0,01 мкм. Принцип роботи полягає у здатності зарядів різної полярності притягуватись. Для очищення такого іонізатора достатньо промити пластини водою. При максимальному рівні очищення вони коштують недорого, оскільки пластини виготовлені з дешевих металів.
- Механічні. Їх також називають фільтрами грубої очистки. Їх оптимально використовувати для очищення повітря від великих часточок, наприклад, від шерсті тварин.
Особливості повітроочисників та догляд за ними
Вище ми розглянули поширені види очищувачів повітря та особливості їхнього очищення. Загалом догляд за таким обладнанням нескладний. Більшість очищувачів повітря невибагливі у догляді. Головне регулярно очищати чи міняти фільтри.
Зазначимо, що потужність очищувача повітря впливає на енергоспоживання та продуктивність. Також є моделі очисників із функцією контролю рівня вологості. Такі пристрої дозволяють одночасно зволожувати та очищувати повітря, що безперечно є плюсом. У деяких моделях вбудований індикатор рівня забрудненості фільтра, а також таймер, що дозволяє встановити час роботи.
Від себе додамо, що краще купити іонізатор повітря з різними додатковими функціями. Так ви максимально очистите повітря від патогенів і контролюватимете рівень вологості одночасно.
Купити очищувачі повітря в Smartmag
У каталозі інтернет-магазину Smartmag ви знайдете величезний асортимент очищувачів повітря. Ви можете встановити параметри пошуку: бренд, потужність, кількість програм, рівень шуму, площа кімнати та інші для підбору відповідної моделі. Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для консультації щодо вибору оптимальної моделі очищувача повітря для вашого будинку.
Купуйте онлайн, адже доставка можлива не тільки до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького, але й до інших населених пунктів України.