Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 – 18:00

СБ - НД: вихідні дні

 

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Плити

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Кухонні плити в інтернет-магазині SmartMAG – різновиди та переваги

Кухонні плити Невід'ємний атрибут будь-якої кухні – це плита. До вибору цієї побутової техніки слід підходити особливо уважно. Від її якості залежить те, наскільки комфортно готувати їжу. Купити плиту можна в інтернет-магазині SmartMAG. Каталог компанії містить різні види цієї та іншої побутової техніки. У нас найкращі ціни на плити в Україні. Ми працюємо безпосередньо з виробниками техніки, завдяки чому купівля якісної продукції коштуватиме дуже дешево.

Різновиди плит для кухні

В інтернет-магазині SmartMAG можна купити плиту наступних видів:

  • газову;
  • електричну;
  • індукційну;
  • комбіновану.

Перший із перелічених типів – найпоширеніший. Газова кухонна плита може використовуватись там, де є доступ до відповідного палива. Допускається застосування балонів. Однак у більшості випадків такі плити підключають до газової мережі.

Газові плити мають низку переваг. При використанні не потрібно чекати, поки нагріється конфорка. Техніка має зрозуміле керування. Нагрів можна змінювати відразу. Крім того, для цього обладнання властива відсутність теплової інерції.

Електроплити Електроплити потребують доступу до електрики. Водночас йдеться не про стандартні розетки. До стандартної мережі можна підключити лише невеликий пристрій на 1-2 конфорки. Щоб підключити потужнішу техніку з електродуховкою необхідна спеціальна силова проводка, розрахована на струм 40-50 А.

Електроплити мають низку переваг. При використанні не з'являються продукти згоряння газу на посуді. Електричні плити вважаються безпечнішими. Як правило, вони оснащуються духовками, які мають багато функцій: регулювання температури, таймер, гриль, конвекцію тощо.

Електроплити бувають керамічними та склокерамічними. Варіанти зі склокераміки вважається кращими. У них сенсорне управління та безліч інших переваг.

Якщо ви хочете купити плиту для кухні, рекомендуємо придивитися до індукційних моделей. Це особлива техніка, в якій нагрівання відбувається не від нагрівального елемента, а шляхом вихрових струмів на дні посуду. Як правило, такі плити - це одноконфорочні настільні моделі або варильні поверхні, що вбудовуються.

Перевага індукційних плит – швидке нагрівання. Внаслідок того, що нагрівається посуд, а не конфорка, значно зростає ефективність обладнання. Така техніка безпечна та економічна. Конфорка увімкнеться лише в тому випадку, якщо на ній з'явиться спеціальний посуд. Головний мінус такої кухонної плити – ціна. Вартість індукційної техніки найвища.

Комбіновані плити поєднують властивості кількох типів устаткування. Найбільш поширеними вважаються електрогазові моделі. У них під газовими конфорками розміщується електродуховка. Подібні плити характеризуються низьким електроспоживанням, тому їх можна підключати до стандартної електромережі.

Де купити кухонну плиту в Україні?

Інтернет-магазин SmartMAG пропонує широкий асортимент кухонних плит. Обладнання нашого каталогу коштує недорого. Щоб замовити кухонну плиту, зателефонуйте або оформіть заявку онлайн. Доставка продукції виконується на всій території України, включаючи Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький.

Вгору