Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Телевізори 4К

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трохи деталей про покупку 4К телевізора

телевізор 4кПри виборі техніки для дому важливо враховувати не тільки її габарити, але і внутрішні можливості. Для придбання телевізора ключовим параметром після визначення діагоналі буде розширення екрану. Зображення подається у вигляді крихітних часток, а їх висока щільність визначає сприйняття його цілісності. Сьогодні все більше користувачів прагнуть купити телевізор 4К в Україні.

4К - що це

Розширення екрану. Величина вказує, яке число частинок-пікселів формує готову картинку. Чим їх більше, тим відтворене зображення чіткіше. Плазма 4К - це пристрій з роздільною здатністю 3840 x 2160. Тобто, по горизонталі зображення розбите на 3840 пікселів, а по вертикалі - на 2160.

Часто зустрічається в маркуванні позначка 4K Ultra HD ТВ. Це все той же пристрій з роздільною здатністю 4К. Ultra High Definition (UHD) в буквальному перекладі «надвисоке розширення», а 4К просто його різновид. За одними даними символ «К» у маркуванні замінить «кіло» (1000), звідси пояснення 4K - це 4 тис пікселів в горизонталі екрана. Інші стверджують, що «4» означає в 4 рази краще зображення, ніж НD.

Виправданість придбання

Коли варто ТВ 4К купити?

  1. Якщо маєте потребу в більшій яскравості і чіткості. Щільність пікселів підвищена, адже вони значно зменшених розмірів.
  2. Повне занурення в події на екрані з будь-якої точки перегляду. Цілісна картинка, жодної фрагментації, окремих пікселів. Особливо актуально при покупці телевізорів великої діагоналі.
  3. В обороті контент відмінної якості (вже зустрічається часто). Технологія 4К передбачає використання інформації в такому ж форматі. Сьогодні джерелом такого контенту можуть бути Телепрограма, інтернет, Blu-ray-програвачі, зйомки з камер, смартфонів, які підтримують 4К.

Ви можете телевізор 4К купити недорого, але розкрити весь потенціал високоякісного контенту і не тільки.

4K-масштабування як підвищення рівня телеперегляду

Далеко не всі фільми, ролики в мережі подані в форматі ідеальної чіткості UHD. Як бути, якщо хочеться їх подивитися в покращеному вигляді? Достатньо сучасний 4К телевізор купити, в якому прописані алгоритми конвертації відеосигналу, збільшення його розширення, схожого з 4К. Функція масштабованості не тільки розтягує на весь екран картинку, але і:

  • автоматично визначає розширення;
  • покращує якість зображення (мінімізує шум, підвищує чіткість деталей);
  • підлаштовує колір, контрастність, додає глибини і насиченості відтінкам.

У кожного виробника свої технології масштабованості. У Sony, наприклад, це функція 4K pass-through.

Зображення буде більш реалістичним, якщо купити телевізор 4К з технологіями WCG і HDR. Розширення гами і контрастності відповідно. На дисплеї ми бачимо чітку, глибоку картинку.

Підібрати в Україні кращий телевізор з підтримкою цих функцій ми допоможемо в нашому інтернет-магазині SmartMag. Величезний асортимент найвідоміших брендів Samsung, LG, Sony, Philips. Лаконічний дизайн, стильне виконання, варіативність діагоналей (43-77 дюймів), джерело фірмових технологій та інноваційних напрацювань - на нашому сайті ви знайдете оптимальний варіант для дому, офісу або комерційних рекламних цілей. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, готові запропонувати кращі ціни.

Хочете дивитися фільми в ідеальній якості, щоб ігри захоплювали повним зануренням в альтернативну реальність, а майбутні програми відмінно поєднувалися з функціоналом техніки - достатньо просто купити 4К телевізор. Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя та інші міста країни входять в географію поставок замовлень. По Харкову і Києву можливі швидкі кур'єрські доставки, в інші регіони - за допомогою транспортних компаній.

Вгору