Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Телевізори 8К

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Телевізор 8К - погляд в майбутнє

Зображення більш чітке, ніж в розширенні 4K - чи можливо це? Технологія виготовлення телевізійних екранів йде вперед і не думає гальмувати. Хоча з точки зору статистики тих, хто хоче купити телевізор 8К поки не дуже багато (багато в чому на кількість продажів впливає висока вартість девайса), все вказує на те, що він скоро замінить старі моделі, так само, як техніка 4K замінила Full HD. Що варто знати про нову технологію 8K? Чи дійсно інноваційна технологія Ultra HD TV забезпечує помітно кращу якість відтворення зображення? Спробуємо розібратися.

Що таке 8K телевізор? Основна інформація про прямого наступника 4К на ринку ТВ

Перш за все, варто розібратися, що таке телевізор 8К, купити який сьогодні пропонують все більше виробників (в тому числі і гіганти в даній сфері Samsung, LG, Sony)? Чи варто купувати такий ресивер? 8K TV - що це означає?

 купити телевізор 8кВажливі особливості:

  1. Телевізор 8K Ultra HD має розширення екрану 7680x4320 пікселів. Отже, цифра 8 відноситься до закругленого значенням (8000) на довгій стороні. Числа числами, але як ця картина виглядає на практиці? Матриця телевізора 8K здатна генерувати до 33 мільйонів пікселів. Для порівняння - телевізори 4K генерують 8 250 000 пікселів, а FullHD - близько 2 100 000 пікселів. Це значення перетворюється в фантастичну щільність пікселів на дюйм, в результаті чого ми отримуємо неймовірно чітке, реалістичне зображення. І це вже причина купити телевізор 8К.
  2. Однак високе розширення - не єдина перевага сучасних матриць. Деякі телевізори 8K оснащені роз'ємом HDMI 2.1, який здатний передавати зображення з роздільною здатністю 8K зі швидкістю 60 кадрів в секунду, і в кінцевому підсумку стандарт повинен становити 120 кадрів в секунду. Спочатку телевізори могли відображати зображення з частотою 24 кадрів в секунду, потім з частотою 25 і 30 кадрів. Більш висока частота кадрів призводить до помітно більш плавного зображення і відсутності мерехтіння.

Робота над новою технологією почалася в 1995 році. Тоді розширення 8K називалося Super Hi-Vision. Перші 8K ресивери з'явилися на українському ринку тільки навесні 2018 року. Це найкращим чином ілюструє, як довго ця технологія впроваджується в життя. На даний момент на телевізор 8К ціна висока, але виробники вдосконалюють технологія, що сприятливо впливає на зниження вартості продукту.

8K Ultra HD TV - що це значить?

8K TV - досить спірна тема. Багато вчених вважають, що людське око не здатне сприймати зображення такого високого розширення. Це пов'язано не зі структурою самої сітківки, а з тим, як функціонує мозок. Щоб проілюструвати це, припустимо, що сітківка є матрицею, а мозок - процесором зображення. Сама матриця здатна захопити розширення, що в два рази перевищує 8K, але процесор зображення не може його обробити. Значить, знаменитий 8K - це просто маркетинговий хід? Нічого подібного.

Переваги 8K оцінять в першу чергу люди, які хочуть отримати кінематографічний ефект у власному домі. Ресивер з великою діагоналлю і відносно невеликою відстанню, що відокремлює телевізор від місця для сидіння, може дати подвійний ефект - зображення, як в кінотеатрі, або «нерівне» зображення з видимими пікселями. Ось, де технологія 8K виходить на перший план.

Який 8K телевізор вибрати?

В даний час всі технологічні інновації надходять на ринок України негайно, тому вже сьогодні ви можете 8К телевізор купити в нашому інтернет-магазині smartmag.biz.ua. На багато моделей діє акція, що при досить високій ціні дозволить істотно заощадити. Доставка по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя та ін.

Вгору