Графік роботи:

Будні: 10:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Кавова машина з капучинатором

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кавоварки з капучинатором: пристрій, різновиди

Практично в будь-якому кавовому апараті, де є трубка відводу пари, можна приготувати похідні від еспресо - капучіно, лате, лате макіато тощо. Тільки способи готування і трудомісткість процесу буде різною. У будь-якому випадку, потрібна кавоварка з капучинатором. Купити її недорого пропонує наш інтернет-магазин SmartMAG.

Види капучинаторів

кавова машина з капучинаторомПо суті, капучинатор - це спеціальне пристосування для аерації молока. Домогтися стійкої пінки ручним взбиванием підручними засобами (вінчиком, блендером) не вдасться. При додаванні в чашку вона відразу розчиняється. Сучасна кавоварка з капучинатором для дому використовує технологію парової аерації - стимер (парова насадка) змішує пар з молоком. Самі насадки можуть бути 2 видів:

  1. Механічні. Окрема металева трубка. Через неї просто йде пар під тиском, ви самі підносите ємність з молоком, обертає, вибираєте глибину занурення для більш якісного збивання.
  2. Автоматичні. Молоко затягується в капучинатор за рахунок перепаду тиску в камерах агрегату. Регулюється прохідний перетин отвору, через який подається підготовлене молоко.

Різновиди кавоварок

Якщо в агрегат встановлена ​​насадка панарелло, він іменується кавоваркою з ручним капучінатором. Трубка з розширеним краєм розширює паровий струмінь, подає пар, збиває молоко. Повна участь людини в підготовці пінки, її висадці в чашку.

Мінімізувати трудовитрати можна, якщо купити кавоварку з капучинатором автоматичного типу. Пристрої діляться на підгрупи:

  • молочні напівавтомати. Від трубки подачі пари відходить гнучкий шланг. Він забезпечує надходження пари в будь-яку ємність з молоком (банку, пачку) і назад транспортує підготовлену ємність. У таких апаратах приготування напою проходить в 2 етапи: кава готується окремо, пінка - окремо. Ви самі визначаєте, що першим потрапить в чашку (потрібно переставляти її під певний носик подачі (або як в разі сJura D6 Platin переставляти чашку не треба, просто натиснути відповідний важіль). Купити кавоварку з капучинатором такого типу вийде дешевше, але немає можливості готувати улюблений пінний напій одним натисканням кнопки;
  • автомати (з відвідним шлангом або вбудованим глечиком). Повністю автоматизований процес подачі молока. Один дотик - і ваше улюблене капучино готове. Зернові кавомашини цієї категорії прості в обслуговуванні, можуть програмуватися на різні рецептури, кількість додавань піни і ін.

Особливості вибору

Пам'ятайте, що кожного бренду кавоварка з капучинатором (купити їх можна за різною ціною) використовує різні технології приготування напоїв. Автомати найчастіше спочатку збивають молоко в піну, потім тільки готують каву. Але першочерговість подачі цих інгредієнтів кардинально змінює рецептуру капучино. Процес уже буде не «в один дотик» - спочатку натиснути кнопку приготування еспресо, потім тільки задіяти капучинатор. Уточнюйте ці моменти перед покупкою.

Важливо не тільки приготувати смачний напій, але і підшукати агрегат простого управління і обслуговування. Найлегше помити стімер і модуль збивання в трубці напівавтоматичних / автоматичних капучинаторів - просто зняти носик-диспенсер. Виробники також передбачили продування насадок паром, що дозволяє після кожної порції очищати сопла. Генеральне розбирання можна проводити раз на 1-2 тижні. Більше уваги вимагає капучинатор-глечик: прибрати в холодильник, гарненько помити, почистити сопла і трубки всмоктування (5-6 частин точно).

Потрібна надійна кавоварка з капучинатором? Купити недорого вироби Delonghi, Siemens, Philips можна в нашому магазині SmartMAG. Доставка в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Дніпро, Одесу, Запоріжжя.

Вгору